Автомобили > Настани и Собири во Македонија

Styling Show Струга 1-ви мај

(1/3) > >>

Mato_Zlato:
Наслушнав дека и оваа година, како и лани, ке има styling натпревар во струга на 1ви мај. Ако има некој по упатен од мене нека ја потврди информацијата.

еве едно видео од лани да видите одприлика за што се работи.

marjanot:
Има плакатче, флаерче, реклама некаде?
Можда фејсбук ивент?

google:
aj ako ima nesto nekoj neka pise posto ova moze da gi poremti planovite za vikendov :D, i daj ako ima da se organizirame neso da ideme zaedno

Dean:
жал ми е што ќе ве разочарам, но откажан е настанот, како што пишува на страната на ак тунинг од Струга поради финансиски проблеми, јас им упатив и апел на нивната facebook страна да се одржи настанот и во вид на собир ама нема одговор. еве повеќе инфо на страната http://www.tuning.mk/

RikiRulz:
е ЈБГ, значи остана како настан само на Зоки драгстерот во Скопје :)

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија