Автор Тема: Кои и колку возила сте управувале?  (Прочитано 81155 пати)

Присутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1092
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Кои и колку возила сте управувале?
« Одговори #435 на: 26 Февруари 2024, 22:54:45 pm »
Сеа гледам наслов / напишав кои возила сум ги поседувал и возел а што сум возел па тоа нема крај сФе барем сега по одмори е лесно да се изрента највеке ми прави кејф мерцедес г класа , и форд мустанг