Автор Тема: Што ве насмеа денес  (Прочитано 1250526 пати)

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8258
 • Пичлеме
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13500 на: Септември 24, 2021, 16:58:02 pm »
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4584
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13501 на: Септември 24, 2021, 17:06:25 pm »


Отсутен Borce-Fiat

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 877
 • Virus-Alfa
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13502 на: Септември 24, 2021, 17:08:06 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Neznam kak moze da vi interesni takvi " wanna be interesni " tipcina od AliExpress.

Use kak ke mu vidas " leshnice " , treba da znaas oti ojdena e rabotata tama.
LA MACCHINA DELLA EMOZIONI

Отсутен Silvester

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1287
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13503 на: Септември 24, 2021, 17:49:01 pm »
Шо се нервирате толку на заебанциве за алфа? Ене и јас имам алфа па пак ми е смешно што се ќе му текни на сеирџиве.

Пред некој ден имаше узбуна кренато на Алфа клуб мк на фб за некој инстаграмџија оти се зафркавал со алфа, алфистиве наоштрени ко никогаш

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7683
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13504 на: Септември 24, 2021, 17:57:18 pm »
Јас намерно купив Ланчиа, за да не ме дупат

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7475
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13505 на: Септември 24, 2021, 18:11:14 pm »
  да не запаѓаш во депресии :)

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7475
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13506 на: Септември 24, 2021, 18:24:11 pm »
Е уштедна

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5611
 • хаУс мајстор
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13507 на: Септември 24, 2021, 19:46:08 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)  да не запаѓаш во депресии :)
Сигурно се има расипано Алфата у возење па возачот изгубил контрола :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4046
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13508 на: Септември 24, 2021, 21:23:59 pm »
Јас па мислев дека сака да му го начука на Голфот...

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7475
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13509 на: Септември 24, 2021, 23:25:59 pm »
Јас па мислев дека сака да му го начука на Голфот...
то е поентата, ама ете одма испадна дека голфот ја носи ушка

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1886
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13510 на: Септември 24, 2021, 23:32:37 pm »
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2474
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13511 на: Септември 25, 2021, 12:30:41 pm »
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10708
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13512 на: Септември 25, 2021, 15:35:39 pm »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22126
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13513 на: Септември 25, 2021, 17:08:24 pm »
.. една од поубавите фотки од Голф 8.
Ваљда дека спуштен...

Отсутен kokos

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 89
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13514 на: Септември 26, 2021, 10:55:07 am »
Volkswagen Das Auto или по нашки Golf си е Golf