Автор Тема: Олдтајмери..  (Прочитано 403412 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6910
 • хаУс мајстор
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2655 на: 06 Април 2024, 10:25:58 am »
Сигурно е решено на најкултурен начин, стискаш дугме и се дига.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2023
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2656 на: 06 Април 2024, 10:57:18 am »
Нормално како шо треба.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8165
 • Малерозен дрводарец
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2657 на: 06 Април 2024, 11:06:14 am »
Сигурно е решено на најкултурен начин, стискаш дугме и се дига.

Стискаш друго дугме, почнуе Баста Рајмс до даска и рипа предница као Марио.
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29283
  • CARclub.mk
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2658 на: 06 Април 2024, 11:14:34 am »
Мене па одлично ми изгледа вака. Дискретно, културно, стокмено. Браво.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13606
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2659 на: 06 Април 2024, 13:30:43 pm »
Пред 10 години беше кул, сеа не баш.

Присутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5087
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2660 на: 06 Април 2024, 13:42:11 pm »
Пасошо земање за ваква работа,идентитетот да му го заменат со некој Курд одбиен за азил и да го вратат назад место него.
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29283
  • CARclub.mk
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2661 на: 06 Април 2024, 18:55:15 pm »
Машала сте остареле. Ја иако на хартија сум остарен, уште не се давам. :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2662 на: 06 Април 2024, 20:54:50 pm »
Мечкојната е добра, само е требаат најмали бандажи и висок профил гума со бела страница. Симнат 8цм од стандардно и металик сива боја, и најблаго затемнети стакла. Да си се одржи тоа што стварно е, а да не е когаре.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13606
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2663 на: 06 Април 2024, 21:07:51 pm »
Не личи на 50 годишно возило ваков изглед. Не е до староста. Да си играм со Honda Civic да.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2664 на: 06 Април 2024, 22:03:51 pm »
Еве:

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8165
 • Малерозен дрводарец
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2665 на: 06 Април 2024, 22:35:58 pm »
Брао Загреб!

@Carpathian Lord  Фнучко, оваа е толку пати поубава од Шљивик колку што е постара, не зезај...

Што вика Рамбо, боље стара баба...
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2666 на: 06 Април 2024, 22:57:42 pm »
Дека ја бендиса еве уште еден агол.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43418
 • Il Moderatore
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2667 на: 07 Април 2024, 00:49:20 am »
Греота што е со америчките браници.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13606
Одг: Олдтајмери..
« Одговори #2668 на: 07 Април 2024, 14:17:39 pm »
Брао Загреб!

@Carpathian Lord  Фнучко, оваа е толку пати поубава од Шљивик колку што е постара, не зезај...

Што вика Рамбо, боље стара баба...

Мислев на такво спуштање...BBS...дрн дупки.