Автор Тема: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY  (Прочитано 17414 пати)

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3469
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #30 на: 12 Јуни 2011, 23:30:19 pm »
Со Спире 1 од најдобрите стварно :)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #31 на: 12 Јуни 2011, 23:44:28 pm »
Со Спире 1 од најдобрите стварно :)

Da ,ja se izvinuvam - go zaboravivme Spire i negoviot pomosnik - vladonyx ....
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Maks

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
  • RACE CHIP
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #32 на: 13 Јуни 2011, 17:19:35 pm »
Дали имате некоја полир паста со покрива гребаници и колку пари е?

Zdravo.Ima,eve pogledni gi ovie dve sredstva:

1. 18427 - Средство за полирање ферал 400 мл   -   450 ден

2. http://www.dogsecurity.mk/mk/dvd-in-dash-pleeri/details/674/10/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%A1%D0%A0%D0%95%D0%94%D0%A1%D0%A2%D0%92%D0%9E-%D0%97%D0%90-%D0%97%D0%90%D0%A8%D0%A2%D0%98%D0%A2%D0%90-%D0%9D%D0%90-%D0%91%D0%9E%D0%88%D0%90-400ml.html

Што муабет си напраивте-алал нека ви е !

Полир паста што покрива гребаници-тоа е нешто ново изгледа ;D ;D ;D

Освен боја другар ништо друго не покрива,али ако ти пробај си со полир ;)
Dobar den,mi treba XENON sijalica H4 4300 50W bi xenon ili kako i da se vika,so dolgo i sredno xenon.

Dali ima i koliko kosta?Ja se izvinuvam brat,ama ne sum ukapiral sto tocno mi bara JoveVW,citam ( polir pasta )...... i vikam -da ima polir pasta,nemoj tolku rigorozni zabeleski da davas pa ti pa podma,hahaha
 


za XENONOT nisto nemas pisano ???
Штета што не сум се родил 30 години порано.
Сакам коли од железо не од пластика,пластични имав пред пубертет.  

FrontWD Sucks!!!

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3846
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #33 на: 28 Јуни 2011, 11:01:50 am »
сакам да поминам,  да видам нешто од козметика да набавам, а и да видам некои други ситнурајки и тракатанци... :)
« Последно менување: 28 Јуни 2011, 11:07:34 am KaZaN »

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #34 на: 29 Јуни 2011, 10:24:37 am »
сакам да поминам,  да видам нешто од козметика да набавам, а и да видам некои други ситнурајки и тракатанци... :)

Poveli  koga sakas,,,
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #35 на: 20 Јули 2011, 17:01:55 pm »
Дали имате спреј за фарбање на штопови :D

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20598
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #36 на: 21 Јули 2011, 13:51:25 pm »
Дали имате спреј за фарбање на штопови :D

Види тука:
http://www.carclub.mk/index.php/topic,483.0.html
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #37 на: 21 Јули 2011, 14:08:06 pm »
Има ама прашав дека догсекјурити ми е во близина тука :D

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20598
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #38 на: 21 Јули 2011, 15:44:10 pm »
Па ако ти е во близина, пројди до кај Ате, прашај си фино лепо, пиј едно кафе у меѓувреме, и пушти му поздрав од мене ;D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #39 на: 21 Јули 2011, 15:47:33 pm »
Но проблем ќе го поздравам :D

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #40 на: 05 Август 2011, 18:52:29 pm »
Hello  na site...
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3467
Одг: !!! NOVO !!! AVTO KOZMETIKA VO DOG SECURITY
« Одговори #41 на: 27 Август 2011, 23:18:49 pm »
Дали имате некое средство за отстранување смола? Ако имате колку чини?
Поздрав!!!