Автор Тема: Централно заклучување за Форд Фиеста  (Прочитано 2825 пати)

Отсутен Martin06

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 252
Централно заклучување за Форд Фиеста
« на: 23 Септември 2011, 21:20:08 pm »
Ме интересира колку ќе кошта да се намести централно заклучување на Форд Фиеста 2003 година !
Рамните патишта се за брзите коли, кривините се за брзите возачи !!!

http://imageshack.us/photo/my-images/707/opelastragpixelforum.jpg/