Автор Тема: Korektori za grebnatinki !!!  (Прочитано 13120 пати)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #15 на: 09 Април 2011, 20:18:11 pm »
Не сеа сериозно... може да му понудите, да ви биде застапник, за западна македонија, да го држи Кичево, Гостивар, Маврово, Дебар...

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #16 на: 09 Април 2011, 21:18:34 pm »
sekogas sme otvoreni za sorabotka :)

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #17 на: 10 Април 2011, 18:50:17 pm »
Не сеа сериозно... може да му понудите, да ви биде застапник, за западна македонија, да го држи Кичево, Гостивар, Маврово, Дебар...
Чеки бе малце да напраам барем 16 години  :D :D :D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #18 на: 10 Април 2011, 21:50:50 pm »
Oд мал се учи на бизнис-занат... еве нека ти каже, Самчо дека е така...

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #19 на: 11 Април 2011, 17:18:43 pm »
riki e vo pravo, jas od 17 se bavam so ova :))

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #20 на: 11 Април 2011, 19:48:16 pm »
Јове, ај дојди до Скопје, на разговор... ја имам предлог... прво од дома ке даваш роба, па ке видиш како ке иде... па можеш и дуканче да земеш...

Знаеш прво во маало, ке раскажеш на сите дека имаш, прва лига роба од Скопје... и тоа знаеш, како е од еден на друг... Земи од све по нешто... со аконтација...

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #21 на: 11 Април 2011, 20:02:46 pm »
Море сега у септември идам скопје да учам безбедност  у асуц Боро Петрушевски  :)
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #22 на: 11 Април 2011, 22:16:00 pm »
Ke те зимам да помагаш, коа ке имам работа...

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: Korektori za grebnatinki !!!
« Одговори #23 на: 12 Април 2011, 08:14:10 am »
а што ако ништо незнам ?!? хахахахха
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
WWW.SAMAD.COM.MK