Автор Тема: Здравје, медицински установи, опрема и стручност на персоналот  (Прочитано 1300480 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3263
InDent, др. Искра, позади Рамстор во Ново Лисиче, последна 5ка.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20609
Клабери, добар забар во Скопје, што работи со фонд. Матичниот забар почна да зае*ава, а и пломбиран заб држи едвај 2год.

Др. Жарко Петровски, ПЗУ Дентис, Бутел. Феноменален забар.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен nikola98

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 170
 • The best or nothing.
Ваша препорака за очен лекар или оптометрист? Доктор Ристовски е презафатен, и прв слободен термин му е 17-ти Јули.

Отсутен Kikac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2720
 • Шалабајзер
Клабери, добар забар во Скопје, што работи со фонд. Матичниот забар почна да зае*ава, а и пломбиран заб држи едвај 2год.

Др. Жарко Петровски, ПЗУ Дентис, Бутел. Феноменален забар.
Мене матична ми е Венера Бановиќ, ординација Венус во убавиците во Нерези, башка што ми е прва комшика, ама и на невестата и е сега матична


Sent from my iPhone using Tapatalk
No turbo, no fun :)