Автор Тема: Ако мислите дека некој пост ви е избришан  (Прочитано 129808 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28728
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #630 на: Ноември 11, 2023, 07:25:37 am »
Се случуваше миграција на форумот од еден сервер на друг, а јас заборавив да го затворам целосно додека се случува тоа. Миграцијата е најверојатно веќе завршена и можно е одредени пораки да фалат.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33757
 • Таков е животот... јебига
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #631 на: Ноември 11, 2023, 15:37:19 pm »
А затоа ли ми фалеле постови. Значи џабе сабајлево го вадев и острев шилото за бушење гуми... Дај друг пат најавувајте вакви работи


Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2320
 • Слобода или смрт
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #632 на: Ноември 27, 2023, 15:43:22 pm »
Зошто мојот пост е избришан а над него 3 поста на иста офтопик тема се оставени?

https://forum.carclub.mk/index.php/topic,25255.150.html

Присутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4524
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #633 на: Ноември 27, 2023, 15:45:01 pm »
Зошто мојот пост е избришан а над него 3 поста на иста офтопик тема се оставени?

https://forum.carclub.mk/index.php/topic,25255.150.html
za da prasas i pak da ne doznaes

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28728
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #634 на: Ноември 27, 2023, 15:45:22 pm »
Не сум стигнал да добришам.