Автор Тема: Ако мислите дека некој пост ви е избришан  (Прочитано 126190 пати)

Присутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5879
 • Бенве сие бенве
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #615 на: Јули 13, 2017, 10:24:59 am »
Зошто ми се избришани постовите во темата нов автомобил до 18000еур


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #616 на: Јули 13, 2017, 10:26:09 am »
Целата непотребна дискусија е избришана, не само твоите постови.

Отсутен stapmkd

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 764
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #617 на: Декември 16, 2017, 16:52:36 pm »
Избришан пост во темата за гранд тур со линкуван торент, ме интересира само политика на администрација е или случајно е избришан? да си знам за другпут.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19863
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #618 на: Декември 16, 2017, 16:53:14 pm »
Не смее торенти.

Отсутен stapmkd

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 764
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #619 на: Декември 16, 2017, 16:54:41 pm »
 Благодариме многу на укажаната брза реакција.  ;D

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8406
 • Пичлеме
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #620 на: Декември 16, 2017, 16:56:03 pm »
Јап, број 25 во правилата:
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,11.0.html

П.С. Прв пат ги читам ;D
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен stapmkd

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 764
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #621 на: Декември 16, 2017, 17:00:58 pm »
ја ги иам прочитано ама на блиц и не сум го запамтил тоа, знам за во иднина фала уше еднаш ;D

Отсутен Стефан_Т

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 222
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #622 на: Април 06, 2018, 19:09:56 pm »
@Админи, следам, гледам, ценам. Поздрав.

Отсутен Дибидус

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1699
 • Veritas Vos Liberabit
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #623 на: Јануари 20, 2019, 15:16:02 pm »
Зошто ми е избришан постот во темата за зимски опинци каде се дискутираше за риплеј фармерки купени од Сити Мол?

Brains are awesome. I wish everybody had one.

Отсутен momak_31

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 195
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #624 на: Март 18, 2023, 18:26:59 pm »
 Зошто ми е избришан постот во подфорумот на Плимонт, прашања и одговори?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #625 на: Март 19, 2023, 19:30:07 pm »
Плимонт самите си го модерираат форумот и сметале дека пораката ти е несоодветна. Јас не би ја избришал, но ете, што е тука е.

Следниот пат наместо „ocekuvaj da te osurat vo Plimont“ пробај со „не очекувај да биде евтино“.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5587
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #626 на: Март 30, 2023, 19:07:46 pm »
...или наместо "судија педер, маме ти ебам", "судија лџбт, со родител 2 да ти општам".

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1218
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #627 на: Мај 05, 2023, 13:49:58 pm »
Зошто ми се избришани неколку поста во повеќе теми, а посебно во темата "Што си купивте / сакате да си купите" имав некој пост за безбоен лак издржлив на високи температури каде можеби на некого ќе му се најдеше одговорот. Чисто информативно прашувам не е проблем што е избришано, но мислев дека одговорот ќе биде корисен.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #628 на: Мај 05, 2023, 13:58:20 pm »
Не се сеќавам дека сум ти избришал нешто такво.