Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитано 120936 пати)

Присутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 596
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #330 на: Февруари 04, 2021, 15:42:52 pm »
Здраво,изработени по мерка, со 2г гаранција и наша монтажа се 4500ден.

Отсутен str

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #331 на: Мај 01, 2021, 20:15:42 pm »
дали кај сите универзални навлаки за седиштата од позади има само една навлака или има некои и за делива задна клупа?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Присутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 596
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #332 на: Мај 04, 2021, 11:14:51 am »
Imame i za deliva klupa, odnosno samo gore, ili i gore i dole.

Отсутен Мартин_91

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 440
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #333 на: Јануари 11, 2022, 22:37:43 pm »
Здраво, навлаки за Пунто мк2 со 5 врати, ме интересира колку се универзални, колку се по мерка со монтажа. Колку време треба да се остави колата, треба ли да се закаже?

Присутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 596
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #334 на: Јануари 13, 2022, 09:17:50 am »
Здраво, изработени по мерка, со 2г гаранција, и наша монтажа од авто тапацир материјали се 3300ден. Во понуда за истата цена имаме и еко кожа но е без гаранција заради можноста многу лесно да се оштети физички (фармерки, саат, и тд). Универзални имаме 2 типа за истото возило, модел Делта 1400ден, модел Алфа 2000ден. Монтажата на универзалните се закажува а на типските, мора да поминеш да избереш материјали па да се договориме за монтажа. Ако не си во можност да поминеш, резервирај термин на 075 391 391. Поздрав

Отсутен Tonyo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #335 на: Април 01, 2023, 12:48:20 pm »
Здраво имам митсубиши лансер ако може цена за
1.Универзални навлаки
2.Кроени по мерка навлаки

Присутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 596
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #336 на: Април 02, 2023, 11:44:12 am »
За лансер универзални кои плус/минус ќе бидат добри, се од 2000 до 3000ден. Кроени по мерка со монтажа и 2год гаранција, автотапацир материјал 6000ден, еко кожа 7000ден.

Отсутен Аквариус

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #337 на: Април 23, 2023, 07:29:55 am »
Здраво да прашам за голф 5 2007/8год цена на универзални и кроени по мерка навлаки

Присутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 596
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #338 на: Април 30, 2023, 10:18:55 am »
Zdravo, univerzalni koi bi odgovarale, imame 2000den so popust negde 1400den bi dosle, samo plavo i crveno ima, drugi imame exclusive model 1990den, kombinacija eko koza od strana materijal vo sredina 2500den, i celosni od eko koza 2950den, toa e ponudata na univerzalni. Tipski po merka izraboteni, od materijali 6000den, eko kozha 7000den.