Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитано 136083 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #315 на: 03 Ноември 2016, 08:50:49 am »
Zdravo, mozhe da se izrabotat vo eden den, potrebno e da se najavis 2 dena od napred na 075 203 348 , cenata e 4.000den - 10% car club popust. Seto toa ke potrae 3ipol - 4h. Pozdrav

Отсутен superstarpizza

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 22
  • Outstanding Сasual Dating - Verified Ladies
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #316 на: 15 Декември 2017, 21:38:03 pm »
Не знам дали уште работите?
Ако работите... Навлаки за 7 седишта Сеат Алхамбра!
Која Цена?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #317 на: 16 Декември 2017, 08:20:28 am »
Zdravo, sekako deka rabotime :) Avto navlaki izraboteni po merka na sedistata, so avto tapacir materijal, i 2 god garancija i gratis montaza, za 7 sed se 5000den. Moze da pominete na Ruzveltova 20 od 10:00 - 19:00h (sab do 16:00h) 02 5 114 529, ili vo Vizbegovo od 08:00 - 16:00h , 02 5 112 680. Pozdrav :)

Отсутен Deno

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2606
 • Custom made interiors
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #318 на: 28 Јануари 2018, 22:04:50 pm »
Навлаки за Ауди 100 1997 година дали имате навлаки и која цена?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #319 на: 29 Јануари 2018, 13:31:01 pm »
Zdravo, navlaki po merka za Audi 100ka se 3500den, so 2 god garancija i gratis montaza.

Отсутен Kwik

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 20
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #320 на: 30 Јануари 2018, 15:53:19 pm »
Navlaki za vw polo 9n 2002god
Na zadna klupa so naslon za raka?
5vrati
Pisete mi kolku pari kosta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #321 на: 31 Јануари 2018, 10:36:57 am »
Zdravo Kwik , avto navlaki izraboteni po merka, od avtotapacir materijal, so 2 god garancija i gratis montaza se 3500den.

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 431
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #322 на: 20 Декември 2018, 19:32:03 pm »
@Samco што навлаки има за Хјундаи Елантра ?
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #323 на: 21 Декември 2018, 11:11:53 am »
@s1n1sa  Навлаки има од А до Ш :) Најдобро е да изработиме по мерка, со 2год гаранција и наша монтажа, да не се познава дека има навлаки, или универзални имаме повеќе модели. Цената на универзалните е 1400 или 2000ден, а по мерка, зависи која година е колата.

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 431
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #324 на: 21 Декември 2018, 11:39:27 am »
@s1n1sa  Навлаки има од А до Ш :) Најдобро е да изработиме по мерка, со 2год гаранција и наша монтажа, да не се познава дека има навлаки, или универзални имаме повеќе модели. Цената на универзалните е 1400 или 2000ден, а по мерка, зависи која година е колата.
2018та модел е али најдобро да дојдам и да видиме на лице место ;)
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен DonIvan

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 36
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #325 на: 26 Август 2020, 08:17:15 am »
@Samco Навлаки за голф 5, 2005 година?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #326 на: 27 Август 2020, 14:10:32 pm »
@DonIvan  Izraboteni po merka so 2god garancija i nasha montazha, se 3700den.

Отсутен balanar

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2055
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #327 на: 01 Февруари 2021, 18:18:07 pm »
Здраво, за Леон од 2010, типски навлаки со монтажа - која би била цената?

Секое добро.

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #328 на: 03 Февруари 2021, 09:17:12 am »
Здраво,изработени по мерка, со 2г гаранција и наша монтажа се 4200ден.

Отсутен Leonid

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 846
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #329 на: 03 Февруари 2021, 10:59:51 am »
Која цена се навлаки за octavia 2016