Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитано 136087 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #300 на: 23 Ноември 2015, 08:10:53 am »
:)

Отсутен vlatko_1984

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #301 на: 04 Февруари 2016, 17:31:36 pm »
za fiat stilo so 5 vrati 2002 godina so cena se navlaki so klubdki popust

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #302 на: 05 Февруари 2016, 09:24:44 am »
Avto navlaki, izraboteni po merka na sedistata, orginal za vaseto vozilo, od avto tapacir,mikro fiber ili eko koza, so 2 god garancija, i gratis montaza se 4.500denari. Boi ima golem izbor a del od niv mozes da vidis vo albumot DEZENI ZA NAVLAKI. Patosnici univerzalni imame od 1000 - 1400den 6 modela,. Na seto toa ima 10% klaberski popust. Mozete da gi naracate vo nasite prodavnici na Ruzveltova br20 (02 5 114 529) ili vo Vizbegovo 02 5 112 680 . Pozdrav

Отсутен hristo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #303 на: 05 Април 2016, 13:24:27 pm »
За Опел Корса Б '98, која е цената на навлаките?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #304 на: 05 Април 2016, 13:50:56 pm »
Avto navlaki, izraboteni po merka na sedistata, orginal za vaseto vozilo, od avto tapacir,mikro fiber ili eko koza, so 2 god garancija, i gratis montaza se 3.200denari. Boi ima golem izbor a del od niv mozes da vidis vo albumot DEZENI ZA NAVLAKI ili na nasiot sajt www.samad.com.mk Vo ponudata imame poveke tipovi univerzalni navlaki so ceni od 700-1200-1400-2000den. Na seto toa ima 10% klaberski popust. Mozete da gi naracate vo nasite prodavnici na Ruzveltova br20 (02 5 114 529) ili vo Vizbegovo 02 5 112 680 . Pozdrav

Отсутен Vladeee

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2209
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #305 на: 19 Јули 2016, 16:33:49 pm »
Колку чинат комплет навлаки за киа спортаж 2013?
>>>>><<<<<

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13576
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #306 на: 19 Јули 2016, 16:35:13 pm »
Еј убаво што ја отвори темава.

Планирав да прашам.

Opel Zafira B комплет навлаки?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #307 на: 20 Јули 2016, 08:23:36 am »
Avto navlaki, izraboteni po merka na sedistata, orginal za vaseto vozilo, od avto tapacir,mikro fiber ili eko koza, so 2 god garancija, i gratis montaza se 4,000den ( Za sportage) za Zafirata so 5 sedista, 4.000den, so 7 sedista, 5.000den. Boi ima golem izbor a del od niv mozes da vidis vo albumot DEZENI ZA NAVLAKI ili na nasiot sajt www.samad.com.mk .Na seto toa ima 10% klaberski popust. Mozete da gi naracate vo nasite prodavnici na Ruzveltova br20 (02 5 114 529) ili vo Vizbegovo 02 5 112 680 . Pozdrav

Отсутен passanger

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 433
 • [O__o]===[][]===[o__O]
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #308 на: 08 Септември 2016, 10:49:47 am »
za bmw e39 avtonavlaki tipski cena
Сите шмркаат , никој не е настинат ?!

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #309 на: 08 Септември 2016, 13:24:20 pm »
passanger 

Avto navlaki, izraboteni po merka na sedistata, orginal za vaseto vozilo, od avto tapacir,mikro fiber ili eko koza, so 2 god garancija, i gratis montaza se 4,000den. Boi ima golem izbor a del od niv mozes da vidis vo albumot DEZENI ZA NAVLAKI na fb fan page-ot ili na nasiot sajt www.samad.com.mk .Na seto toa ima 10% klaberski popust. Mozete da gi naracate vo nasite prodavnici na Ruzveltova br20 (02 5 114 529) ili vo Vizbegovo 02 5 112 680 . Pozdrav

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3467
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #310 на: 09 Септември 2016, 19:14:41 pm »
Самчо, ги ивадивме навлаките кај тебе што се местени кај тебе пред 4 години со цел да ги перам, е сега во текот на следната недела ќе дојдам да ги местиме пак. Па ме интересира дали истите кога ќе ги наместиме пак ќе изгледаат вака или да барам друго чаре?
Бидејќи и при демонтажа дечкото доста дифтарски ги корнеше.
П.С ова се навлаки местени пред некој ден кај вас, не се моите.

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #311 на: 10 Септември 2016, 10:23:30 am »
Zdravo druze, navlakite bi trebalo da dojdat briblizno isti kako koga se staveni ( sekako pereni do 30 stepena, i zavisno od toa kolku se osteteni od koristenje sepak 4god se vo prasanje ) inaku, pred montazata, ke stavime kompletno novi lastici, zatoa i gi kineme pri demontaza, i 99% treba da bide se vo red. Jas ne sum tuka slednata nedela, no siguren sum rabotata ke ja zavrsite kako sto treba ! :) Dokolku imas nekoi prasanja ili slicno kontaktiraj me vo inbox ili na mob. Pozdrav

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3467
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #312 на: 10 Септември 2016, 14:29:23 pm »
Навлаките се перени на 30 степени без центрифуга и се сушени по природен пат. Се надевам  ќе бидат наместени како што треба. Пренеси им на момците да биде се како шо треба и без фушерај со сивиот Меган седан, како и да ја ќе им кажам ама нека им биде напоменато. Поздрав

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33903
 • Таков е животот... јебига
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #313 на: 10 Септември 2016, 14:58:03 pm »
Без гајле Прч, ако не си задоволен само мене ѕврцни ми на телефон ;)

Отсутен tokibt

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #314 на: 02 Ноември 2016, 12:45:11 pm »
Здраво јас сум од Битола, сакам навлаки за Skoda Rapid Spaceback, кажете ми ако дојдам Скопје дали можи за еден ден да одберам и да се наместат навлаките и кажете ми цена?