Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитано 132113 пати)

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« на: 26 Март 2011, 17:21:37 pm »
 ¤ Типски авто навлаки!!!

САМАД-АС изработува типски авто-навлаки за сите типови возила по ваш вкус. Поседуваме повеќе видови на квалитет, бои и дезени, што ви овозможува да ја одберете иделната комбинација за вашето возило. Добивате гратис професионална монтажа со секоја нарачана авто-навлака, која е еден од најбитните сегменти за издржливоста и квалитетот на навлаката.

Навлаката ги прати линиите на седиштето, и ние сме единствените во Македонија што работиме по тој принцип. Се користат високо квалитетни репроматеријали во производството (конец, ластик, хелан, кукички...), кои материјали ја осигуруваат цврстината на навлаката.

Крајниот производ е совршен, таков како што вие сакате, а и не се приметува дека на вашето седиште има навлака.

Проверете на www.samad.com.mk.

Поздрав,

САМАД-АС

www.samad.com.m
info@samad.com.mk
mob: 075 203 345
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #1 на: 26 Март 2011, 17:28:55 pm »


BMW 5 - заден наслон со наслон за рака
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #2 на: 26 Март 2011, 17:33:42 pm »


AUDI A4 - преден наслон
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #3 на: 26 Март 2011, 17:35:04 pm »


Chevrolet Aveo
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #4 на: 26 Март 2011, 17:37:04 pm »


Citroen Xantia - заден наслон со наслон за рака, отвори за каиш, пратени линиите на седиштето
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #5 на: 26 Март 2011, 17:38:53 pm »


Fiat Doblo - изработено според линиите на седиштето
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #6 на: 26 Март 2011, 17:40:21 pm »


Hyundai Tucson - no comment
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3011
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #7 на: 27 Март 2011, 00:36:31 am »
се мислам дали да ставам навлаки на гетцот па ме интересира дали имате оригинал навалки за гетз или пак да дојдам да земете мерка па да ми направите и да си доберам боја и дезен и да си легнат убаво како што глеам по сликиве и колку би ме коштале оригиналот а колку овие другиве? фала поздрав

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #8 на: 27 Март 2011, 13:13:54 pm »
Здраво,

Навлаки за Getz имаме, односно, изработуваме за сите возила. Мерки исто така имаме и нема потреба да доѓаш за мерки.
Единствено што треба да направите е да дојдете да си одберете материјал, боја и дезен за да ви ги изработиме по мерка, како што и гледате на сликите. За вашето возило одговараат само ТИПСКИ навлаки и тие ќе ве чинат 2200 денари од мебел штоф материјали со 1 година гаранција и гратис монтажа, и 3200 денари авто тапацир материјали со 2 години гаранција и гратис монтажа.

Поздрав,

www.samad.com.m
info@samad.com.mk
tel: 02/ 2611 593
mob: 075 203 345
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3011
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #9 на: 27 Март 2011, 21:13:30 pm »
Здраво,

Навлаки за Getz имаме, односно, изработуваме за сите возила. Мерки исто така имаме и нема потреба да доѓаш за мерки.
Единствено што треба да направите е да дојдете да си одберете материјал, боја и дезен за да ви ги изработиме по мерка, како што и гледате на сликите. За вашето возило одговараат само ТИПСКИ навлаки и тие ќе ве чинат 2200 денари од мебел штоф материјали со 1 година гаранција и гратис монтажа, и 3200 денари авто тапацир материјали со 2 години гаранција и гратис монтажа.

Поздрав,

www.samad.com.m
info@samad.com.mk
tel: 02/ 2611 593
mob: 075 203 345
фала за инфо и ако може без персирање разбирам почит према купувачот али на форумчево муабтче иде на другарска база ;) и уште нешто гратис монтажата се тие 10% попуст за членовите на форумов или имам доплнителни 10% на цената? ако може да ми кажеш нешто повеќе за матерјалите кој матерјал е полесен за одржавање дали бледее на сонце зашто разликата во цена е 1000 денари? фала поздрав

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #10 на: 28 Март 2011, 09:37:17 am »
Здраво,

Другарче  :) имаш 10% попуст на цената што ти ја кажав, плус подарок...

За материјалите најдобро би било да дојдеш до кај нас и да разговараме тогаш, бидејќи ќе го блокирам форумот ако почнам да пишувам за материјалите  :)...

Поздрав и се гледаме,


www.samad.com.m
info@samad.com.mk
mob: 075 203 345   
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #11 на: 28 Март 2011, 13:13:48 pm »
Здраво SAMAD-овци...едно прашање...колку би ме коштале навлаки за Mitsubishi ASX?

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #12 на: 28 Март 2011, 14:37:39 pm »
ke te kostaat 2200 ili 3200 so tapacir materijalot  ;D 8)
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #13 на: 28 Март 2011, 17:39:20 pm »
фала Јове, ќе одам до кај нив чим фанам малку време...додека не ми ги напраиле седиштава како цветна градина...:)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #14 на: 28 Март 2011, 19:32:42 pm »
Zdravo

Jove so najdobra namera da ni pomogne go pisal postot, megutoa cenata za sekoja kola ne e ista... bidejki se raboti za dzip, ke moras da pomines da pogledneme sto treba da rabotime, kakvi se sedistata i se razbira kakov materijal ke odberes... ne sum siguren za tocnata cena dodeka ne vidime... kako i da e 10% popust + podarok ke dobies sigurno... pomini i ke se dog. Pozdrav