Пријатели на CARclub > Revo Technik

TuningGarage Web Site ;)

(1/5) > >>

2fast4you:
Konecno profunkcionira i Web Sajtot www.tuninggarage.mk ili www.revotechnik.mk
Sajtot e seiste vo izrabotka pa zatoa bi sakal da cujam vasi predlozi. Sto e OK sto bi smenile mozda dodale ;)
Pozdrav do site :)

Tommy:
Oна што прв гледање го забележав е измешаната кирилица и латиница ...

Мислам дека би било супер доколку целиот сајт си биде на Македонски, кирилично, освен секако стручните називи ...
Втора работа, кога ке кликнеш на пример на некој од проектите, да те носи директно на слика од проектот, наместо на твоето голфиште, па мора да скролаш надолу ...

Делот од Англиски што е превземен од Revo Technik, да си биде на Македонски ... Знам дека одлично зборуваш Англиски, и ти е лесно, но, сметам дека има луѓе кои не се снаоѓаат поеднакво добро со јазици ...

Како и да е, супер е што конечно имаш сајтче, и се надевам дека ке ги сфатиш забелешките како добронамерни ...

2fast4you:
Tommy fala na zabeleskite megutoa toa e se predzemeno nabrzina kolku da se popolni megutoa se ke bide prevedeno na kirilica I da ima dosreduvanje okolu linkovite mada ima gore link kaj proekti jade Mozes da izberes koj proekt sakas da go vidis :)
Kako sto rekov seuste e vo izrabotka taka da vasite zabeleski ke bidat od korist. Zatoa slobodno kazete si gi  mislenjata ;)

Nakolce:
За нас:

dfgsdfgs
sdf
ff
f
f
f
fffffffffffff


Да пишеше барем 3-4 реченици од типот Чиптјунинг на ВЊ групација во македонија.... колку за почеток

Како што кажа томи слајдот на сликите остави го само на почетна страна.

Tommy:
:)

Ako pochne da pishuva on za nego, kaj ke e krajot .... Ke se sredi se ...

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија