Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 2853442 пати)

Присутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Незнам кај ми излезе прееска видео, Охрид на кружен со 100+ ги собра еден џандарите..
Едит:
https://sitel.com.mk/voznemiruvachko-video-teshka-soobrakjajka-vo-ohrid-dvajca-inspektori-vo-teshka-sostojba
« Последно менување: 21 Декември 2023, 21:43:34 pm vladic3110 »
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4980
 • Пиши лаже
Ѓубре скапано. Дај Боже да го окапе во затвор, но сигурно ке излезе за година дена(ако веќе отиде таму) исто како што гомнарот го отепа малечкото девојче со 90/100км/ч над дозволено во град.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6586
 • French diamond
Не е сфатливо како имаат возачка вакви како овој, треба на лекарско и на психијатрија да тестираат. Што мислат во вакви моменти, едноставно никој нормален не би возел толку брзо во град, посебно на кружен тек..сега треба син/брат/роднина на овие двата што се повредени да го начекаат и сите ребра да му ги искршат.

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2563
 • Слобода или смрт
Супер би било да ги употребат ама автоматски да биде целиот процес. А не некој да седи и да клика испрати. И му доаѓа Мите клика испрати, доаѓа Агим клика избриши.

Кога подобро ќе размислам дури и да е автоматски процесот и Агим да добие честитка Агим едноставно нема да ја плати и ќе отиде на суд каде што судијата ќе ги збрка наочарите за диоптрија со тие за сонце и на снимката нема да препознае прекршок. Па така ќе треба дополнително и судски трошоци да платиме ние што плаќаме данок. Сепак подобро да има некој да клика избриши.

Присутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10034
агим е под кофно име 503 у базата, Ај сејте си раат, арно си е вака.
Ако беше да воза по пропис и 50 низ град одамна ќе се преселев.

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5234
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Еве како треба со тие што се се прават паметни (претекнуваат колони во спротивна лента).

https://t.me/AccidentsKill/100954

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2171
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Присутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10034
Еве како треба со тие што се се прават паметни (претекнуваат колони во спротивна лента).

https://t.me/AccidentsKill/100954
Chair vaka neka probat.

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6586
 • French diamond
Bmw vs Skoda - 1 :5   ;D

БИТОЛЧАНЕЦ УДРИЛ СО КОЛА ВО ЅИД И ПЕТ ПАРКИРАНИ ВОЗИЛА, ПА ПОМИНАЛ СО ЛЕСНИ ПОВРЕДИ

https://sdk.mk/index.php/dopisna-mrezha/bitolchanets-udril-so-kola-vo-zid-i-pet-parkirani-vozila-pa-pominal-so-lesni-povredi/


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6967
Се надевам само дека во Шкодата немало никој.


Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6586
 • French diamond
Нови чкодилаци се, пред салон е ова, празни сигурно биле.

Присутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10034

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Добро, бе... уште постојат вакви морони?

Ѕид + 5 автомобили...

Кој возел, Стиви Уондер?
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6967
Иди купи Шкода после сликава.

@Bicikle

Отсутен damjanku

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 299
Баткава со BMW 5 Шкоди ќе плати ;D