Автор Тема: Компјутерски игрици  (Прочитано 409066 пати)

Отсутен Molec

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4719
  • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2760 на: 21 Мај 2024, 14:27:14 pm »
Insurgency: Sandstorm - редовно коа сакам да се испуцам
Ready Or Not - до пола сум глеам со високи оцени да ги поминувам стазите
Invincible - изненадувачки интересна ми е, иако е walking simulator

Штом ги завршам, планирам:
Ghost of Tsushima
F-4 Phantom да го научам за DCS