Автор Тема: Компјутерски игрици  (Прочитано 289520 пати)

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5222
 • хаУс мајстор
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2595 на: Март 28, 2021, 17:25:41 pm »
Аман бе човек, уште ли? :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3502
 • Пиши лаже
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2596 на: Март 28, 2021, 17:57:26 pm »
Хаххаха, мора у слободно време да се тера досада... Или пукаме Warzone навечер 4ка или возам чат пат. :)

бтњ, стасан сум до 34 леве, 34 камиона и 29 приколки..  ;D

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2530
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2597 на: Март 28, 2021, 22:35:24 pm »
Да ја оживеам темава малку ја... :D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Без да го прочитам насловот на темата помислив дека се вистински слики, па не ми беше јасно зошто си сликал рандом камион !?😯
Страшна графика... Браво. Која игра е ова која год. е?

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5222
 • хаУс мајстор
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2598 на: Март 28, 2021, 22:37:14 pm »
Euro Truck Simulator 2 ако не се лажам некаде 2012та ми се врти у глава.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3502
 • Пиши лаже
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2599 на: Март 29, 2021, 00:48:54 am »
2013 е првично играва, ама тие слики ми се од претходниот апдејт. Од неќна пуштија нова верзија 1.4 каде што се значително подобрени деталите, сенките, одблесокот и слично.
Деновиве ке ставам некоја слика пак :D