Автор Тема: Спреј за подмачкување синџири  (Прочитано 3698 пати)

Отсутен Prcot

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3467
Спреј за подмачкување синџири
« на: 08 Април 2012, 15:03:26 pm »
Здраво Самад ме интересира дали имате уште од тие спрејовите за подмачкување синџири? Ако имате колку пари е спрејот?

Отсутен Samco

  • Модератор
  • Јуниор
  • *****
  • Пораки: 610
Одг: Спреј за подмачкување синџири
« Одговори #1 на: 08 Април 2012, 15:26:01 pm »
Zdravo... Imame sprej za sindziri ( lanci ) 300den e cenata 600ml pakovanje...pozdrav