Автор Тема: Автомобилски Новитети  (Прочитано 1737103 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33182
 • Таков е животот... јебига
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18735 на: Ноември 16, 2022, 01:38:05 am »
леле ама е грдо од напред :(

Личи ко некој grumpy grandpa!

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28038
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52490
 • Махер
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18737 на: Ноември 23, 2022, 09:06:30 am »

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19741
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18738 на: Ноември 23, 2022, 11:12:09 am »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28038
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18739 на: Ноември 23, 2022, 12:56:09 pm »

Во петок ќе го возам, впечатоци следната недела. :)

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 278
2014 Audi A3 1.6 TDI
2012 Peugeot 308 1.6 eHDI
2019 Аprilia SR50R

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52490
 • Махер
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18741 на: Ноември 25, 2022, 10:31:35 am »

Само вака.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52490
 • Махер
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18742 на: Ноември 27, 2022, 07:54:35 am »
Само вака.

Отсутен mkm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1194
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18743 на: Ноември 30, 2022, 11:25:05 am »
Туку новиот Civic e изложен во Ауто трејд ама некако уште нема никакво инфо нит за цена нит за продажба од нивна страна

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52490
 • Махер
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18744 на: Ноември 30, 2022, 11:26:07 am »
Хонда кај нас е за апсолутни мераклии, како Leica. Не се прашува цена. Ако сакаш таква одиш и земаш.