Автор Тема: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!  (Прочитано 178196 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #510 на: 02 Април 2023, 11:43:17 am »
Гледринг нема на понуда гумени за Лансер, едино можам да ти понудам теписонски 1300 со 1850ден.

Отсутен Leo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #511 на: 16 Април 2023, 20:51:05 pm »
Форд Куга 2009 (МК1 2008-2012)

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4309
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #512 на: 16 Април 2023, 21:37:29 pm »
Опел Астра Г 1998 хечбек без вентилација за нозе на задна клупа.

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #513 на: 19 Април 2023, 10:26:34 am »
Форд Куга 2009 (МК1 2008-2012)
Да имаме од Гледринг на лагер, цената е 1800ден.

Опел Астра Г 1998 хечбек без вентилација за нозе на задна клупа.
Да, исто од Гледринг имаме на лагер, цената е 1800ден

Отсутен Кољо

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
  • MVP Ring
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #514 на: 19 Декември 2023, 18:17:41 pm »
За Гранде Пунто 2008 сет од 4 патосници?

Старите беа многу оштетени и ги исфрлив, зедов универзални но не сум задоволен.

Sent from my LM-V450 using Tapatalk


Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #515 на: 30 Декември 2023, 10:16:59 am »
Da imame, 1850den se po merka za grande punto.