Автор Тема: спреј за затемнување штопови  (Прочитано 33331 пати)

Отсутен Stefan_g

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #75 на: 13 Јули 2012, 21:28:34 pm »
Може детално да ми објасните каде можам да ја најдам пералната во Битола.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #76 на: 14 Јули 2012, 03:25:31 am »
Спрејовите ги гледав во перална Мустанг во Битола, мислам дека и тие соработваат со Самад.
Се наоѓа под Скопската Пивара каде што се дели улицата на две од десна страна.

-Пиши Home Design на Google Maps, до него е одма. :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #77 на: 14 Јули 2012, 14:23:36 pm »
i mene mi treba od sprejov !

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #78 на: 14 Јули 2012, 18:02:32 pm »
ako ja najdete peralna Mustang, na 100m e peralna centar... samo tamu ima takov sprej...

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #79 на: 14 Јули 2012, 20:32:39 pm »
Од пералната мустанг право по улицата право на пералната Центар сте ;)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #80 на: 06 Септември 2012, 00:01:17 am »
Momentalno na lager 6 CRNI boi za stop... cenata e 500 den. pozdrav

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #81 на: 06 Септември 2012, 03:56:41 am »
Од 340 ден. т.е. 300 денари со клаберски попуст, цената рипнала на 500 ден... :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #82 на: 07 Септември 2012, 08:06:32 am »
Zaradi toa i gi nema, cenata e poskapena... ima uste nekolku... pozdrav

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #83 на: 07 Септември 2012, 10:31:42 am »
Аман бе, скоро дупло поскапеа :) Мора у фабриката да им се зголемиле трошоците ;)

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #84 на: 07 Септември 2012, 15:04:56 pm »
Ако не се лажам истиов спреј го има во Хубо и не кошта 500 денари.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #85 на: 07 Септември 2012, 15:54:21 pm »
da da go ima u hubo okolu 300 den e bas go zagledav

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6094
 • 69
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #86 на: 07 Септември 2012, 16:50:41 pm »
Od utre i u Hubo po 500 ke bide...
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #87 на: 07 Септември 2012, 17:30:33 pm »
:D

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #88 на: 07 Септември 2012, 19:51:40 pm »
greska ste momci, go IMASE vo Hubo, nie go nosime... sega veke go nema a i nema da go ima... go ima momentalno kaj nas, cenata e poskapena i e 500 den, zasto e taka neznam ni jas... dokolku na nekoj mu treba,neka poveli ! :)

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1262
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #89 на: 07 Септември 2012, 19:57:34 pm »
da da go ima u hubo okolu 300 den e bas go zagledav

Немој да го шабанизираш кабриото!