Автор Тема: спреј за затемнување штопови  (Прочитано 33137 пати)

Отсутен proff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1447
 • no comment at the moment
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #30 на: 25 Септември 2011, 18:42:37 pm »
Samco каде во Битола можат да се најдат ваши производи и како до попустот за членови кај вашите дилери?
Иста грешка неможиш да повториш два пати. Вториот пат тоа не е грешка туку твој избор!

Отсутен CarSpirit

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #31 на: 29 Септември 2011, 00:06:49 am »
E значи стварно те мрзи да побараш ...

http://samad.com.mk/product.asp?p=3&ID=44
Sorry.читав за земјотресот.Фала ти
Завршив работа на еден многу евтин и се покажа и ефикасен начин.Го избришав затемнувањето со обичен разредувач на боја.Екстра работа.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #32 на: 29 Септември 2011, 00:09:43 am »
Е па супер, мада си имал и среќа :) Некои разредувачи ги побелуваат жмигавците, некои дури и ги топат ...

Отсутен proff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1447
 • no comment at the moment
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #33 на: 29 Септември 2011, 21:29:48 pm »
Да не е Samco  на одмор шо не одговара на прашања?
Иста грешка неможиш да повториш два пати. Вториот пат тоа не е грешка туку твој избор!

Отсутен proff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1447
 • no comment at the moment
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #34 на: 29 Септември 2011, 21:31:59 pm »
E значи стварно те мрзи да побараш ...

http://samad.com.mk/product.asp?p=3&ID=44
Sorry.читав за земјотресот.Фала ти
Завршив работа на еден многу евтин и се покажа и ефикасен начин.Го избришав затемнувањето со обичен разредувач на боја.Екстра работа.
Абе џиџи тој кажа дека заврши работа но не и во каква состојба се жмигавците после тоа :)
Иста грешка неможиш да повториш два пати. Вториот пат тоа не е грешка туку твој избор!

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #35 на: 04 Октомври 2011, 16:35:13 pm »
Zdravo Proff ! vo Bitola moze da se najdat DEL od nasite proizvodi ... i toa ... Vo "tuning" na At Pazar ... Peralna "Mustang" popustot kaj nasite dileri nema da mozes da go dobies... ako nemozes da gi najdes mestava pisi mi da ti dadam brojce... pozdrav

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #36 на: 04 Октомври 2011, 19:33:26 pm »
Zdravo Proff ! vo Bitola moze da se najdat DEL od nasite proizvodi ... i toa ... Vo "tuning" na At Pazar ... Peralna "Mustang" popustot kaj nasite dileri nema da mozes da go dobies... ako nemozes da gi najdes mestava pisi mi da ti dadam brojce... pozdrav

Фала на инфо ;)

Отсутен proff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1447
 • no comment at the moment
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #37 на: 09 Октомври 2011, 11:51:31 am »
Ракунче ти купвај сега производи од Samco. Јас неможев да го чекам одговорот еден месец :) па купив тоа што најдов и за среќа не беше лош изборот :)
За следниот пат знам кај има samco свои производи во нашава ни Битола :)
Иста грешка неможиш да повториш два пати. Вториот пат тоа не е грешка туку твој избор!

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #38 на: 14 Октомври 2011, 01:58:13 am »
Samco дали од овај спрејот за затемнување има и во други бои или само црна ?


Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #39 на: 15 Октомври 2011, 01:08:28 am »
Ima, Zelena Crvena i Plava ...

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #40 на: 15 Октомври 2011, 02:42:51 am »
Фала ! ;)

Отсутен opel-opc

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #41 на: 20 Ноември 2011, 19:44:34 pm »
dobro osven kaj samco ovaj sprej(koj momentalno go nema na lager kaj nego) kade moze da se najde i dali postojat dr. firmi??

Отсутен opel-opc

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #42 на: 20 Ноември 2011, 19:47:43 pm »
Ракунче ти купвај сега производи од Samco. Јас неможев да го чекам одговорот еден месец :) па купив тоа што најдов и за среќа не беше лош изборот :)
За следниот пат знам кај има samco свои производи во нашава ни Битола :)

proff!!!!kade go najde ti vo bitola kade mozi da se nabavi i od koja firma??pozzz

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #43 на: 20 Ноември 2011, 20:28:49 pm »
Имаш погоре друже каде во Битола се наоѓаат производите на Самад.

Ако прашуваш за спреј за затемнување имаш во Мустанг пералната, само малку кинат на цената за разлика од Самад Скопје.

Поздрав !

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #44 на: 21 Ноември 2011, 23:30:21 pm »
340 e cenata kaj nas, neznam koja e cenata tamu, ama mislam deka nema nekoja golema razlika...