Автор Тема: Автомобилски Новитети  (Прочитано 1671050 пати)

Отсутен mkm

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1178
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18630 на: Август 14, 2022, 14:45:25 pm »
Mat Watson од му даде оценка you should buy it, што и не препорачува многу често

Присутен stefanel984

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 909
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18631 на: Август 15, 2022, 16:28:49 pm »
Ова ми е поблиску до Ролс Ројс.