Автор Тема: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби  (Прочитано 673016 пати)

Отсутен jacke0708

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 85
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #4080 на: 06 Јуни 2024, 10:54:23 am »
Каде може да најдам вакви фелги за Passat B8 али оригинални да бидат
И јас барам сет вакви 17-ки за passat B8

Оригинални нема 17 од овие