Автор Тема: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!  (Прочитано 1620263 пати)

Отсутен Molec

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4718
  • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13920 на: 27 Мај 2024, 12:18:02 pm »
Баш вчера го изгледав, ме разочара малце....очекував повеќе изгледа....би го именувал како Inglorious Bastards од Alibaba со gen-z примеси.


Отсутен bramovsk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3785
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13921 на: 27 Мај 2024, 16:48:13 pm »

Ricky Stanicky

Лаганица, после обилен неделен ручек, доволно за да допиеш уште едно пиво и да не заспиеш.