Автор Тема: Музиче..  (Прочитано 809856 пати)

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20052
Одг: Музиче..
« Одговори #5715 на: 21 Октомври 2014, 15:33:43 pm »

Канје ја прави песнава врв.  ;D

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16661
 • Keep it 100
Одг: Музиче..
« Одговори #5716 на: 21 Октомври 2014, 16:06:03 pm »

Канје ја прави песнава врв.  ;D

Која песна? Дај линк!

Присутен FiLo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6428
Одг: Музиче..
« Одговори #5717 на: 21 Октомври 2014, 16:19:31 pm »
Тоо царее! Хахаха па па ПА! ;D ;D Се внесе ептен страшно нешто тргна и појас и се  :D

Богами, и убаво испеа и убаво се внесе во песната.

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5835
Одг: Музиче..
« Одговори #5718 на: 21 Октомври 2014, 16:50:40 pm »
Да ти е мерак да имаш ваков човек у друштво и да му речеш дај викни една песна, секоја чест! ЛЕГЕНДА!  Со тажна песна ме развесели! па па па  ;D  ;D

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20052
Одг: Музиче..
« Одговори #5719 на: 21 Октомври 2014, 17:33:15 pm »

Канје ја прави песнава врв.  ;D

Која песна? Дај линк!

Толку гледам.
Иначе еве линк


Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3759
Одг: Музиче..
« Одговори #5720 на: 21 Октомври 2014, 22:07:46 pm »
Канје ја прави песнава врв.  ;D

На Канје треба да му се забрани пристап до микрофон. Барем 10 метра растојание да држи.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16661
 • Keep it 100
Одг: Музиче..
« Одговори #5721 на: 23 Октомври 2014, 23:35:22 pm »

Отсутен Dando

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 336
Одг: Музиче..
« Одговори #5722 на: 24 Октомври 2014, 21:53:09 pm »

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2822
Одг: Музиче..
« Одговори #5723 на: 24 Октомври 2014, 21:59:48 pm »

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4920
 • Пиши лаже
Одг: Музиче..
« Одговори #5724 на: 24 Октомври 2014, 22:19:16 pm »
Оваа недела ги утепав од слушање... :)

Not a valid youtube URL
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2533
 • Слобода или смрт
Одг: Музиче..
« Одговори #5725 на: 25 Октомври 2014, 12:49:17 pm »
Од времето кога помалку внимание се посветувало на изгледот и сценскиот настап туку на музиката.
Облакаш маица од татко ти раците во џеб и певаш братеуу :D А денес имаме пеачи кои изгубиле повеќе време и нерви за средување отколку што навистина им вреде песната.


Отсутен savage

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 592
 • Сузуки Витариче
Одг: Музиче..
« Одговори #5726 на: 25 Октомври 2014, 12:52:33 pm »
Потпис.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16661
 • Keep it 100
Одг: Музиче..
« Одговори #5727 на: 27 Октомври 2014, 16:33:06 pm »
Classic from the Golden Era of Hip Hop


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Музиче..
« Одговори #5728 на: 28 Октомври 2014, 15:40:41 pm »
Морам да ве навратам на ремек делово...

If villain superpowers were music...


Отсутен Mario_306

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1177
 • Тоа ти е релативна работа...
Одг: Музиче..
« Одговори #5729 на: 28 Октомври 2014, 18:57:45 pm »
Се наежив од тракава, почнува од 40 секунда, вистинско ремек дело...
http://youtube.com./watch?v=-BWIaT8Mi1A

Незнам што е проблемов, неможам да постирам видео никаде, се зезнува линкот нешто...

Едит: Го најдов проблемот и го решив... ;D  8)
Давам шлогиран дедо, или го менвам за друга недвижнина :)
;D ;D ;D