Автор Тема: Што ве насмеа денес  (Прочитано 1733558 пати)

Отсутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14940 на: 03 Април 2024, 13:16:32 pm »
 :D

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13575
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14941 на: 03 Април 2024, 16:16:40 pm »
Процедурално: Зошто не користиш imgur или imgbb? :D

Отсутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14942 на: 03 Април 2024, 17:18:36 pm »
За мене жут сок / ако на тоа мислиш пијам газирано

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29136
  • CARclub.mk
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14943 на: 03 Април 2024, 17:24:43 pm »
Не, не мисли на тоа. :)

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14944 на: 03 Април 2024, 17:36:50 pm »
За мене торта со сос од пајаци и падобранци од полжави на страна...
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13575
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14945 на: 03 Април 2024, 18:07:30 pm »
За мене торта со сос од пајаци и падобранци од полжави на страна...

Вили ква ква is that you?

Присутен Tomce

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 468
  • ibiz.mk
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14946 на: 03 Април 2024, 22:10:36 pm »
Снимка од грабежот во црниче ;)

https://telma.com.mk/2024/04/03/video-ladnokrvni-razbojniczi-go-iznesuvaat-sefot-od-marketot-vo-skopsko-czrniche-objavena-snimka-od-grabezhot-na-reptil/

Некаде најдов на twitter(aли заборавив bookmark)
Со музика Benny Hill. Баш така изгледа.

Отсутен Dodo

 • Бемвекријачко Пе*ерче
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2763
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14947 на: 03 Април 2024, 23:44:51 pm »

Отсутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14948 на: 06 Април 2024, 15:36:20 pm »

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14949 на: 09 Април 2024, 05:21:48 am »
Tri stvari kojih se Srbin najvise plasi:
1) Promaja
2) Hladan beton
3) Plivajuci zamajac

Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14950 на: 12 Април 2024, 21:04:56 pm »
тате да допие и ке си идемо