Автор Тема: КЛИМА ФОЛИИ  (Прочитано 202262 пати)

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22222
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #120 на: Јули 06, 2018, 00:16:29 am »
За фолии на стакла за предни врати  мора да се вади тапацир?

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9385
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #121 на: Јули 06, 2018, 01:56:59 am »
на голф не, на твојна не знаа

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54195
 • Махер
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #122 на: Јули 06, 2018, 11:37:38 am »
Обично не треба.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54195
 • Махер
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #123 на: Ноември 13, 2019, 10:32:11 am »