Пријатели на CARclub > Van Johnson

Епа време беше, едно официјално ЗДРАВО на сите

<< < (5/5)

Sportex:
Добар ден Ван Дамовци и остали звезди! ;D

Прашање до вас: Прозирна фолија за на хауба ?

Благодарам однапред!

Серџо Леоне

ACE A3:

--- Цитат: Sportex на 02 Март 2013, 10:48:29 am ---Добар ден Ван Дамовци и остали звезди! ;D

Прашање до вас: Прозирна фолија за на хауба ?

Благодарам однапред!

Серџо Леоне

--- Крај на цитатот ---
zdravo i tebe.jas nemam takva fola mislam imam ama ne moze da ce stavi na hauba mojava e pancir za stakla.i ramni povrsini zs e mnogu debela  tebe pretpostavuvam deka ti e za da ne ti se ostetuva bojata od  kamcina.ke se rasprasam mislam deka ke najdeme nesto!!!! ;) ;)

Sportex:
Да за тоа мие, доста патувам зимно време па и по снег и од камчињата ми се оштетува хаубата напред!

Ај распрашате се !

Auto Car Care:

--- Цитат: Sportex на 04 Март 2013, 11:34:03 am ---Да за тоа мие, доста патувам зимно време па и по снег и од камчињата ми се оштетува хаубата напред!

Ај распрашате се !

--- Крај на цитатот ---
ako ne najdovte dosega ,mozam da pomognam jas?imam drugar sto stava ppf folija na haubi.

Навигација

[0] Индекс на пораките

[*] Претходна страница

Оди на целосна верзија