Автор Тема: Го видов..  (Прочитано 927216 пати)

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8165
 • Малерозен дрводарец
Одг: Го видов..
« Одговори #6090 на: 10 Мај 2024, 05:48:31 am »
Му ја видов кочијата на едно вампириште старо преку 300 години, сигурно цицнало свежа крв за потребните акробации да се излезе преку совозачка врата :) или преку гепек?


Лесно е, бе... еднаш чим пробаш.


When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен flashgordon007

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 49
Одг: Го видов..
« Одговори #6091 на: 10 Мај 2024, 05:52:49 am »
Бев на забар.
Додека бушеше во забите со тоа HILTI-то... ГО ВИДОВ ГОСПОД!!!

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8165
 • Малерозен дрводарец
Одг: Го видов..
« Одговори #6092 на: 10 Мај 2024, 06:10:48 am »
Не л'жи, не сам ти се појавил.
Не те ни знам.

Ти од наште ли си или од ониа другите уопште?!
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 535
Одг: Го видов..
« Одговори #6093 на: 11 Мај 2024, 16:37:55 pm »
Мииииииислам дека го видов @marjanot на Стража во насока Скопје пред саат и пол

Да не ја префарбаше (прелепеше), може и ќе го претекнеше...
Ама, тоа ти е... не слушате.  ;D

Во обратна насока возев бе, и не бев јас заглавен во колона  ;D