Автор Тема: Mazda 6 + gOJDO во посета на Самад!!!  (Прочитано 16799 пати)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Mazda 6 + gOJDO во посета на Самад!!!
« Одговори #30 на: 27 Јуни 2011, 22:30:03 pm »
Самчо со мене неможеш да се шалиш. Со мене можеш да се гојдосуваш. Шали се со шал или со шалвари. :D

Патем, до сега сите кои ги виделе седиштата и ко сум ги запрашал не ни претпоставуваат дека имам навлечено тапацир...Онака не им се верува. Потоа следи прашање од кај ги купив, па ојбаснувам дека се кроени на лице место со материјали по моја желба. И на крај за цена им кажувам 250 евра(не издавам дека добив добар попуст :D) , што на прв поглед онака им изгледа...еј абе не се ефтини. Ама после коа им образлагам разлика од оние од 50 евра до овие...т.е. дека само штофот кошта 80 евра, дека се корени на лице место и дека 2 дена ги работеа 3-4 души...И така....Никако македонче да научи дека квалитет, лепота и ниска цена не идат у пакет...

Како и да е, Самчовци, феноменално добро сработено! Презадоволни сме и јас и сопругата. Токму и затоа ја отворив темава и ги пишав моите позитивни впечатоци и импресии. 100% заслужено и спечалено.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Samad

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
  • www.samad.com.mk
Одг: Mazda 6 + gOJDO во посета на Самад!!!
« Одговори #31 на: 27 Јуни 2011, 23:00:33 pm »
ok, od deneska ke se gojdusuvam so tebe ! :D
WWW.SAMAD.COM.MK

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Mazda 6 + gOJDO во посета на Самад!!!
« Одговори #32 на: 27 Јуни 2011, 23:07:15 pm »
 море вчера да видиш како се гојдосавме...глаава уше ме боли...гад дем...
Ум шо идит отпосле не јет ум!