Автор Тема: Спреј за подмачкување синџири  (Прочитано 2699 пати)

Отсутен Prcot

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3404
  • Samo VW je auto!
Спреј за подмачкување синџири
« на: Април 08, 2012, 15:03:26 pm »
Здраво Самад ме интересира дали имате уште од тие спрејовите за подмачкување синџири? Ако имате колку пари е спрејот?
GTI je zmaj

Отсутен Samco

  • Модератор
  • Јуниор
  • *****
  • Пораки: 574
Одг: Спреј за подмачкување синџири
« Одговори #1 на: Април 08, 2012, 15:26:01 pm »
Zdravo... Imame sprej za sindziri ( lanci ) 300den e cenata 600ml pakovanje...pozdrav