Автор Тема: corsa 3.0 v6 vs corsa c20let  (Прочитано 3081 пати)

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
corsa 3.0 v6 vs corsa c20let
« на: Јануари 13, 2011, 00:28:21 am »

Која победува Стратро?


Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: corsa 3.0 v6 vs corsa c20let
« Одговори #1 на: Јануари 13, 2011, 00:31:11 am »

100кмх во 1ва брзина

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8516
Одг: corsa 3.0 v6 vs corsa c20let
« Одговори #2 на: Февруари 09, 2011, 13:55:24 pm »
леле корсиве... кај имат вакви, или барем мотор ваков.. ? лудило се!

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Одг: corsa 3.0 v6 vs corsa c20let
« Одговори #3 на: Февруари 23, 2011, 23:27:09 pm »
Треба да смени инструмент табла, ќе ја преврти, да го нема граничникот..

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8516
Одг: corsa 3.0 v6 vs corsa c20let
« Одговори #4 на: Февруари 24, 2011, 15:07:44 pm »
нека го преврти.... над 200 поарно да не зна колку ода :)