Автомобили > Техничко Одржување

Амортизери, Спирали, Суспензија

<< < (451/454) > >>

MartinAlfista:
Немам искуство со нарачка и за колку време стига, ама не е целосно онлајн. Ќе треба да приложиш и број на шасија на вибер, месинџер или преку телефон и така да ја финализирате нарачката.

Плаќање на каргото, кога ќе стигне.

ivanxh:
Дали е до ладново време или едноставно до дотрајност, од предната десна страна врз одредени нерамнини и дупки произлегува некој звук како железо врз железо триење. Не се случува често, на пример на лежечи или тротоари нема гајле, али на серија нерамнини како на пример надвожњакот Автокоманда пред приклучок на автопат речиси секогаш го има. Кај да ја барам бељата? Се работи за Astra H GTC.

Ipkisija Meskosa:
https://i.imgur.com/Y4805ts.mp4

Tomce:
Дечки ајде кој нарачувал од autocentar, дали е оригинал
гледав цени, конкретно кај нив главчина MEYLE e 6120, на автоделови онлајн 5100
исто јабочици кај нив се за нијанса поскапи.

или препорачајте каде и што бренд да се земе лагер/главчина и јабочици за јапанец

Kozanostra:
Jas naracav disk plocki Remsa za astrata od kaj niv nemav nikakov problem se e ok....

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

[*] Претходна страница

Оди на целосна верзија