Автор Тема: Дампирање на возило.  (Прочитано 20785 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Дампирање на возило.
« Одговори #30 на: 30 Јануари 2012, 22:45:24 pm »
Во сет компјутери имаш од тоа тенкото. А убаво дебело има во Дог.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1813
Одг: Дампирање на возило.
« Одговори #31 на: 30 Јануари 2012, 22:54:14 pm »
Благодарам Дени :)
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Дампирање на возило.
« Одговори #32 на: 23 Април 2013, 23:41:12 pm »
Pozdrav - klaberi
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: Дампирање на возило.
« Одговори #33 на: 24 Април 2013, 00:07:01 am »
Ате бе, се изгуби ...