Автор Тема: Брисачи " VALEO " во Дог  (Прочитано 15266 пати)

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5432
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Брисачи " VALEO " во Дог
« Одговори #30 на: 02 Март 2013, 01:00:34 am »
Vcera bev kaj Ate ve pozdravi i se izvini sto ne e mnogu aktiven na forum.
Mnogu e zafaten so biznisi a i taze tatica e, prvo mu e pa dodeka se navikne..lol

btw. Thanks, jobe well done dog!
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7889
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Брисачи " VALEO " во Дог
« Одговори #31 на: 02 Март 2013, 10:50:17 am »
2 страни муабет, 10 прашања за цени и ниеден одговор... како вака бе?

Може нешто лут ни е а може има сексуални проблеми! ;D

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8069
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Брисачи " VALEO " во Дог
« Одговори #32 на: 03 Март 2013, 11:15:13 am »
Не се двете буби само за него сега  ;D

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Брисачи " VALEO " во Дог
« Одговори #33 на: 07 Март 2013, 00:28:20 am »
Vcera bev kaj Ate ve pozdravi i se izvini sto ne e mnogu aktiven na forum.
Mnogu e zafaten so biznisi a i taze tatica e, prvo mu e pa dodeka se navikne..lol

btw. Thanks, job well done dog!

Почитувани другови и другарице,јас уште еднаш се извињавам за отсуството,оправдано е во секој случај,инаку во секоја прилика ви праќам поздрави на сите преку членови со кои ќе се видам или чујам,како во случајов со Денде,благодарам Денде за пренесените  поздрави,ве молам доколку ви треба итна информација овој период звонете на тел.Голем поздрав до сите клабери од  екипа Дог Секјурити
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk