Автор Тема: Golf all generations foto meeting  (Прочитано 28977 пати)

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #105 на: Јануари 27, 2012, 00:27:07 am »
Dechki pozdrav od Dubai, chekam sliki od sobirov .... :)

Ама ни го тури..:)
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #106 на: Јануари 27, 2012, 00:31:47 am »
Dechki pozdrav od Dubai, chekam sliki od sobirov .... :)

Ама ни го тури..:)


Абе што кур ви е на сите вечерва, се изгазив од смеење  ;D :D ;D :D ;D :D ;D

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #107 на: Јануари 27, 2012, 00:43:36 am »
Dechki pozdrav od Dubai, chekam sliki od sobirov .... :)

Ама ни го тури..:)


Абе што кур ви е на сите вечерва, се изгазив од смеење  ;D :D ;D :D ;D :D ;D

Баш ми е мило што те насмеав (ова ко некоја пи*ка да сум го кажав)..:D:):D:)
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #108 на: Јануари 27, 2012, 01:12:18 am »
Dechki pozdrav od Dubai, chekam sliki od sobirov .... :)

Ама ни го тури..:)


Абе што кур ви е на сите вечерва, се изгазив од смеење  ;D :D ;D :D ;D :D ;D
Хахахаах ;D ;D ;D ;D ;D


Отсутен Zvrki

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 395
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #109 на: Јануари 31, 2012, 13:13:07 pm »
Ако се собирате викајте ме и мене и ја ќе дојдам со Голфот.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #110 на: Јануари 31, 2012, 14:22:30 pm »
Кога веќе ќе се соберете, поднесете некој амандман на рамковниот договор! ;D

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6913
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #111 на: Јануари 31, 2012, 14:49:34 pm »
Dechki pozdrav od Dubai, chekam sliki od sobirov .... :)

Ама ни го тури..:)

Пишав и понапред во темава, скоро 5-6 дена унапред дека до вторник бев во Македонија ... :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #112 на: Јануари 31, 2012, 16:54:47 pm »
Da se stopli i se sobirame :)

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #113 на: Февруари 04, 2012, 21:00:41 pm »
« Последно менување: Февруари 05, 2012, 10:29:26 am JoveVW »
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15270
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #114 на: Февруари 04, 2012, 21:19:05 pm »

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #115 на: Февруари 05, 2012, 02:16:38 am »
Da se stopli i se sobirame :)
Сега може една хорска нумера да направите со калимеровците, и така сите дизели раштракани кљок кљок кљооок ;D ;D ;D
 

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #116 на: Февруари 05, 2012, 17:05:51 pm »
bitno trosi 4 :) LALA  :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #117 на: Март 25, 2012, 17:26:24 pm »
mislam deka treba da se sobereme i slikame !

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5536
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #118 на: Март 25, 2012, 19:04:49 pm »
a be pederi pa jas ne sum bas golf ....
golf so gz i drugi ocinja.... zmigavcite se na isto mesto gore dole ....
nema gvatis za mene.... ili samo da gleam moze  :)

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2303
 • Имигрант
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #119 на: Март 25, 2012, 21:20:14 pm »
a be pederi pa jas ne sum bas golf ....
golf so gz i drugi ocinja.... zmigavcite se na isto mesto gore dole ....
nema gvatis za mene.... ili samo da gleam moze  :)
Ке глеаш ти само :D Може да служиш на некои слики колку да попуниш простор :D Ама и јас ке глеам изглеа бидејки има 4-ки