Автомобили > Генерално за Автомобилите

Како се справувате со снегот ?

(1/570) > >>

martin_bt:
Кој и како се знаоѓа со ова наше време и невреме ... еве некоја слика од мене и од нашата битолска поларна зима :D


Uploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us

Rakun4e:
Вчера рацете ми паднаја да искршам 5цм+ мраз да исчистам кај мене :D

Денес нова тура :D

KaZaN:
ја не се справувам со снег... тој се справува со мене ! еднаш проба, изгуби. од тогаш, пак не заврна ! :)

шала на страна, слабо снег у скопјево наше годинава. вчера е така малце шо проврна, ама ништо. толку му беше, ништо не остана.

martin_bt:
Вчера тура, денес пак нова, рацете ми знат ... туку остај то ракун не е едно ова нашето најголемиот проблем е шо живејме на Бајро, а во зима од то нема ништо полошо :D

Nakolce:
За таа цел си купив нешто за во кола

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија