Автор Тема: Блутут слушалка  (Прочитано 2464 пати)

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4804
Блутут слушалка
« на: 28 Септември 2012, 13:04:52 pm »
Дечки имам една блутут слушалка само што батеријата и рикна, батеријата е како на сликава

Па има ли некој идеја кај мозе да ја има?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54860
 • Махер
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #1 на: 28 Септември 2012, 13:10:03 pm »
На ебај. А кај нас да побараш во Логинг - иако чисто сумљам да ја има баш ваква.

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4804
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #2 на: 28 Септември 2012, 13:19:36 pm »
У логинг нема ни слични а не па иста :)

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #3 на: 28 Септември 2012, 13:24:30 pm »
Абе вие у Логинг врска немате..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54860
 • Махер
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #4 на: 28 Септември 2012, 13:28:40 pm »
Си се помешал нешто.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20611
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #5 на: 28 Септември 2012, 13:30:36 pm »
Му пребаци централата на Едон :D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #6 на: 29 Септември 2012, 01:25:37 am »
Дени, колку често ти се случува ова со Логин-Логинг?
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4804
Одг: Блутут слушалка
« Одговори #7 на: 29 Септември 2012, 16:47:30 pm »
Ја подоправив батеријата..Интересна е приказнава за слушалката, вчера ја земав на бувљак гледам слушалка запакована у оргинал кутија се. Баци вика 250денари ја разгледав се договоривме за 200 :). Најверојатно била некаде заборавена и стоела батеријата имаше буквално 0волти и дур барав друга ми текна дека литиумскиве имаат електрониказа полнење односно празнење ја отворив и пуштив директ 3,3В малце да ја живнам(без електрониката). Постое така некоја минута и после тоа почна и преку електроника да се пуни :). Па ќе видиме сеа како ќе тера