Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 27552 пати)

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5971
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #30 на: Јануари 12, 2012, 08:31:45 am »
Еве една интересна комбинација на фелни, но за да ставиш овакви мора да имаш муда  ;D
У секој случај интересно изгледаат. Сликнато на брзинка, рано од сабајле, + да не ме види некој дека сликам, може да се деси да ме ухапсат пошто се наоѓам во малку осетлива зона на движење каде што сликањето е забрането на одредени места, или да ми излезе сопственикот па да ме згрбачи со безбол палка дека му сликам за да му правам зулум  ;D А можда е и некоја згодна немица, па наместо да ме згрбачи да ме покани на кафе :)
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7552
 • Хорска Секција
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #31 на: Јануари 12, 2012, 09:22:17 am »
Јас мислам дека сопственикот на паклената помаранџа е некој див гастербајтер со секира.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #32 на: Јануари 12, 2012, 09:29:28 am »
Комбинацијава е добра, ама не за овие бандажи и вакво стандард БМВ :)

И фала богу:
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #33 на: Јануари 12, 2012, 14:14:23 pm »
И мене ме ебаше умот, да ги фарбам розе џиш боја .. али пошо не ја возам само јас, пропадна .. :)

[датотека избришана од администраторот]

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #34 на: Јануари 22, 2012, 22:45:59 pm »

Отсутен IvO

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1678
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #35 на: Јануари 23, 2012, 04:14:58 am »
ми се допаѓа комбинацијата на полото ..

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3007
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #36 на: Јануари 23, 2012, 12:51:08 pm »
Поздрав од Виена до италијанското лоби на форумов ;) случајно ги најдов сликиве од 2009та сеЗапазете што пишуе на рамката на предната таблица на алфицата ;D ;D ;D

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9020
 • Аstra la vista baby !
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #37 на: Јануари 23, 2012, 19:23:40 pm »
^
Се знае што потајно сакаат Алфистите :D

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #38 на: Јануари 24, 2012, 14:46:55 pm »


За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен bobi010

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 448
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #39 на: Февруари 20, 2012, 21:40:18 pm »

« Последно менување: Февруари 20, 2012, 21:53:09 pm bobi010 »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26894
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #40 на: Февруари 21, 2012, 00:59:18 am »
Сирот Голфов.

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #41 на: Февруари 25, 2012, 11:08:27 am »
Шутка Тјунинг

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49500
 • Махер
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #42 на: Февруари 25, 2012, 11:38:51 am »

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6913
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #43 на: Март 23, 2012, 08:05:03 am »
Mango's Tropical Cafe Ocean Drive, South Beach, Miami  :P


Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #44 на: Март 23, 2012, 10:14:52 am »
Томи ти ова а? Таму си?