Автор Тема: Honda Museum  (Прочитано 5928 пати)

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 689
Honda Museum
« на: Јули 11, 2011, 03:12:27 am »


« Последно менување: Ноември 11, 2011, 17:32:03 pm Kiko »
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1805
Одг: Honda Museum
« Одговори #1 на: Јули 11, 2011, 03:20:36 am »
Одлични слики, но втората дефинитивно најдобра!
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3764
 • Боинг 747
Одг: Honda Museum
« Одговори #2 на: Јули 11, 2011, 08:13:57 am »

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Honda Museum
« Одговори #3 на: Јули 11, 2011, 18:50:37 pm »
Браво бе другар, ми се напуни душава... алал да ти е

Отсутен Panda

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1083
Одг: Honda Museum
« Одговори #4 на: Јули 14, 2011, 19:42:31 pm »
Pa TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BE DRUZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
ZAKON!!!!!!!!!!!! :D
... From Dream to Reality <3 EK & CG9 & Del Sol <3
... https://www.facebook.com/groups/158997510955715/

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32975
 • Таков е животот... јебига
Одг: Honda Museum
« Одговори #5 на: Јули 14, 2011, 21:41:18 pm »
Топ! Хонда е најдобар јапонски производител според мене и мои критериуми

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9494
Одг: Honda Museum
« Одговори #6 на: Јули 14, 2011, 22:53:28 pm »
Едно убаво видео од музејот во Torrance:


Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6790
 • Плинаш!!!
Одг: Honda Museum
« Одговори #7 на: Јули 15, 2011, 00:23:31 am »
NO COMMENT

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32975
 • Таков е животот... јебига
Одг: Honda Museum
« Одговори #8 на: Октомври 26, 2013, 14:03:20 pm »
Денес видов Хонда Цивик од старите, префарбана како Rat mobile. Со Холандски таблици. Само за во музеј беше ;D

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2767
Одг: Honda Museum
« Одговори #9 на: Октомври 26, 2013, 14:42:39 pm »
неможам да ги видам сликите незнам зошто

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32975
 • Таков е животот... јебига
Одг: Honda Museum
« Одговори #10 на: Октомври 26, 2013, 16:06:55 pm »
Зошто се стари повеќе од две години, кујзнајТ кај се.

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6013
 • 69
Одг: Honda Museum
« Одговори #11 на: Октомври 26, 2013, 16:31:12 pm »
Тоа значи дека оваа тема нема смисла и сврха да троши простор од форумов, па добро би било да се прати у рисајкл бин...
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.