Автор Тема: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...  (Прочитано 444212 пати)

Отсутен mkm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1163
Кореа Ауто Трејд стана Ауто Трејд. Ама штама по медиуми. Ни ПиАр ни бутур. Салонот и сервисот на МП испразнети и не работат, нит писмо нит некакво известување од клиенти И тоа од двете страни

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51491
 • Махер
Кореа Ауто Трејд стана Ауто Трејд. Ама штама по медиуми. Ни ПиАр ни бутур. Салонот и сервисот на МП испразнети и не работат, нит писмо нит некакво известување од клиенти И тоа од двете страни
Се чека официјално отварање изгледа. Сигурно има некој датум.

Отсутен mkm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1163
Па да ама малку многу е глупо да отидеш у М П на сервис и да пољубиш врата. Бар нивните клиенти можеле да ги известат

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8045
Drugar beshe vcera so Honda zanprodavanje vo MP servis za proverka na kolata. Neznam dali od denes ne raboti.