Автомобили > Нови Автомобили

Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...

(1/921) > >>

Lancerka:
Не видов ваква слична тема, па би било добро оние кои планираат да купат исклучиво нов автомобил, а „чергата не им е долга“ да се информираат за промотивните акции и добрите понуди на нови автомобили.

Ми падна во очи рекламата што се врти деновиве низ нашите телевизии:

Астра класична - цена фантастична, 11.290 евра

ASTRA CLASSIC III 1.6, 115 KС, 5 ВРАТИ
Опрема:
ABS, металик боја, клима-уред, радио CD со 6 звучници, 4 воздушни перничиња, предни светла за магла, електрично подесување на ретровизори, кожен серво управувач со радио команди, предни електрични стакла, централно заклучување со далечинско управување, пушачки пакет, резервно тркало во полна големина.

http://www.opelauto.com.mk/ponudi-uslugi/momentalni-ponudi/momentalni-ponudi-na-avtomobili/opel-astra-classic-11290e.html

Исто и ова е интересна понуда:Слични вакви промотивни акции поставувајте ги во темава  :)

Skywalker:
http://www.citroen.com.mk/caroutlet/DesktopDefault.aspx?tabid=386

zeroSignal:
Одлични цени, C5 е прекрасно ауто.

Drive-r:
Финансирање

Chevrolet Ви нуди пакети со отворено финансирање кои имаат одлична вредности и одговараат на Вашите потреби.

На пример, доколку месечните рати не одговараат на Вашиот животен стил, може да одберете да плаќате во 3 фази во период од 2 години - со 0% камата.

http://www.chevrolet.mk/iskusete-go-chevrolet/pruczini-za-kupuvanje/
Ова изгледа да платиш на три рати без камата!?
Ги прашувам како иде работава, одговор незнаат велат од кај оваа информација. Па од вашата страна е*ате неписмените.

Дали некој  е запознаен со ова?

Deni:
Што ти треба?

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија