Автор Тема: Глицерин?  (Прочитано 130 пати)

Отсутен stefan23

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 26
Глицерин?
« на: 10 Јули 2024, 15:01:33 pm »
Здраво друшво, ваши препораки за менување на глицерин за Seat Leon 2006, кога како што зошто, каков глицерин треба да користи итн.. ? фала ви однапред

Присутен nestor04

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4771
  • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Глицерин?
« Одговори #1 на: 10 Јули 2024, 15:08:18 pm »
ATE Typ 200 кој може да се менува на 3 години.