Автор Тема: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17  (Прочитано 486 пати)

Отсутен jacke0708

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 85
Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« на: 08 Јуни 2024, 00:07:16 am »
Pisite mi ponudi

Присутен savage

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 596
 • Сузуки Витариче
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #1 на: 08 Јуни 2024, 10:30:19 am »
Потпис.

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7079
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #2 на: 08 Јуни 2024, 14:14:54 pm »
Ако ти бркаат работа, имам 2 Goodyear Asymetric 5 F1, никогаш монтирани, со димензии 225/55/17. Локација Куманово. Ако добро ме служи меморијата, гумите се купени 2020. 10000 денари двете.


Отсутен jacke0708

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 85
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #3 на: 08 Јуни 2024, 23:47:44 pm »
Ако ти бркаат работа, имам 2 Goodyear Asymetric 5 F1, никогаш монтирани, со димензии 225/55/17. Локација Куманово. Ако добро ме служи меморијата, гумите се купени 2020. 10000 денари двете.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

4 godini stari 5000 den po guma ? 😅

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7079
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #4 на: 09 Јуни 2024, 00:38:47 am »
Ако ти бркаат работа, имам 2 Goodyear Asymetric 5 F1, никогаш монтирани, со димензии 225/55/17. Локација Куманово. Ако добро ме служи меморијата, гумите се купени 2020. 10000 денари двете.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

4 godini stari 5000 den po guma ? 😅

Нови секогаш ти се опција. 😉

Отсутен SiLv3rLiOn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 38
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #5 на: 10 Јуни 2024, 09:28:37 am »
Ако ти бркаат работа, имам 2 Goodyear Asymetric 5 F1, никогаш монтирани, со димензии 225/55/17. Локација Куманово. Ако добро ме служи меморијата, гумите се купени 2020. 10000 денари двете.
Што направи бе момак, па нели е форум ова=цел: совети, помош, услуги, мислења итн. итн.??? Купени 2020 со голема веројатност на производство 2019 па и постари, и за гуми стари 4+ години со упитливи услови на чување(од фабрика, во оптимални услови па гарантираат кај премиум брендовиве 3-5 год.) ти му побара 5000ден. по гума!!! Па до толку ли бе сатар маање, па до толку ли да не ве тангира образот што еве сте го добиле/стекнале низ годиниве поминати на форумов???

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7079
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #6 на: 10 Јуни 2024, 10:50:02 am »
Стварно срамота.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2049
Одг: Kupuvam Letni Gumi 215/55/17
« Одговори #7 на: 10 Јуни 2024, 12:24:25 pm »
Ај барем нови се и некористени овие. Само бајати.
Тука продавале и 10години  стари возени  ама мишелин биле....