Автор Тема: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition  (Прочитано 1092 пати)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29340
  • CARclub.mk

Отсутен t0m1cA

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3267
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #1 на: 07 Март 2024, 11:31:06 am »
RR за сиромашни :D

Отсутен ficomk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4097
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #2 на: 07 Март 2024, 11:35:43 am »
За колку сиромашни? Не е баш ефтин, кој знае дали цената може да се оправда, поготово со мотор 1.5, ама па интересно изгледа.

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4804
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #3 на: 07 Март 2024, 13:02:24 pm »
Koa ke gi vidam ova glupive volani sto ne se krug ne prodolzuvam ponatamu

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13671
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #4 на: 07 Март 2024, 21:57:18 pm »
Типичен СангЈонг. Грдичко ама некако се навикнуваш после ти е симпатично. Во секој случај оригинално количе. Мене ми е ОК.


Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29340
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #5 на: 08 Март 2024, 09:56:53 am »
Мене од напред ми изгледа одлично. Профилот ми е сосем нормален, ама задниот дел ми е малку чуден ради тоа непотребното фејк петто тркало. Да не е тоа, ќе си биде сосем океј.

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10140
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #6 на: 08 Март 2024, 09:59:45 am »
Фејк петто тркало во облик на самиот волан ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54860
 • Махер
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #7 на: 08 Март 2024, 10:08:20 am »
Не би можел да си оправдам скоро 50-60% повеќе од цената на Спортаж/Тусон искрено.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33949
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #8 на: 08 Март 2024, 11:09:40 am »
Типичен СангЈонг. Грдичко ама некако се навикнуваш после ти е симпатично. Во секој случај оригинално количе. Мене ми е ОК.

Епа мене не ми станува симпатично од некоја причина, ни после подолго време не можам да ги сфатам нелогичниве геометрии што ги форсираат.
Мислам, WTF е со оној сивион чир кога го гледаш од страна?

Отсутен aronmacedon

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 235
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #9 на: 08 Март 2024, 13:36:37 pm »
Мене ми смета цената, да беше 10к - 15к поевтино одма ќе беше поубаво.

Отсутен ficomk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4097
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #10 на: 08 Март 2024, 14:14:26 pm »
Мене ми смета цената, да беше 10к - 15к поевтино одма ќе беше поубаво.
Не само за ова, за сите наваму од 2022ра некаде важи истото :)

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8825
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #11 на: 08 Март 2024, 18:40:47 pm »
Lepota je prolazna ali grubokja ostaje

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13671
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #12 на: 08 Март 2024, 23:08:43 pm »
Типичен СангЈонг. Грдичко ама некако се навикнуваш после ти е симпатично. Во секој случај оригинално количе. Мене ми е ОК.

Епа мене не ми станува симпатично од некоја причина, ни после подолго време не можам да ги сфатам нелогичниве геометрии што ги форсираат.
Мислам, WTF е со оној сивион чир кога го гледаш од страна?

Си видел некогаш складен СангЈонг? Сите модели се чудесии од линии, особено задниот дел. Мусото и Рекстонот беа добри.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33949
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #13 на: 09 Март 2024, 09:26:26 am »
Типичен СангЈонг. Грдичко ама некако се навикнуваш после ти е симпатично. Во секој случај оригинално количе. Мене ми е ОК.

Епа мене не ми станува симпатично од некоја причина, ни после подолго време не можам да ги сфатам нелогичниве геометрии што ги форсираат.
Мислам, WTF е со оној сивион чир кога го гледаш од страна?

Си видел некогаш складен СангЈонг? Сите модели се чудесии од линии, особено задниот дел. Мусото и Рекстонот беа добри.
Во право си. Сите им се чудни со некои неочекувани чудесии по нив. Ич не ги можам, а мислам дека се одлични возила за возење.

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2570
 • Слобода или смрт
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #14 на: 09 Март 2024, 11:25:53 am »
Типичен СангЈонг. Грдичко ама некако се навикнуваш после ти е симпатично. Во секој случај оригинално количе. Мене ми е ОК.

Епа мене не ми станува симпатично од некоја причина, ни после подолго време не можам да ги сфатам нелогичниве геометрии што ги форсираат.
Мислам, WTF е со оној сивион чир кога го гледаш од страна?

Треба да се скалира со фактор 0.5 за да ти стане на тебе симпатично :D