Автор Тема: KARBON VO DOG - EKSTRA CENA  (Прочитано 32196 пати)

Отсутен Lubenicata

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 716
Одг: KARBON VO DOG - EKSTRA CENA
« Одговори #60 на: 17 Август 2013, 05:38:47 am »
Карбон фолија на кров сака атест некаков? Или не е ова клима фолија?


Со томе лепевме на една кола и ден денес е без атест помина на рег. ништо не рекоа...:)