Автор Тема: Купувам Lexus IS200  (Прочитано 190 пати)

Отсутен 5tarborn

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 1
Купувам Lexus IS200
« на: Ноември 19, 2023, 13:15:48 pm »
Здраво на сите, доколку има некој да понуди Lexus IS200 прва генерација, предност со мануелен менувач.

Благодарам.