Автор Тема: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?  (Прочитано 2452316 пати)

Отсутен bear

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1997
 • If you can dream it, you can do it.
Ме изнервира и ме нервираат луѓе што не пишуваат цени на работи кои ги продаваат. Продава кола, и пишал цена инбокс. Или ставил телефон, и пишал јави се. Па мизда ти патер, фетиш ли вие да ве бараат или да ви пишуваат на месинџер....
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Ќути,има и полошо 😂


Добро, бе...

Зошто, мамемуеам, зошто?!

Ова, прво, не е кружен тек. Ова е математички проблем.
Остај тоа, на лево е сè...

Тибам левите...
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен cdyane

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 495
Ќути,има и полошо 😂

Фала на предлог, следен собир ваму. 😃

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14074
 • Пудингот на шоферството
Ќути,има и полошо 😂


Добро, бе...

Зошто, мамемуеам, зошто?!

Ова, прво, не е кружен тек. Ова е математички проблем.
Остај тоа, на лево е сè...

Тибам левите...
Во реалност сите поминуваат кај ќе стигнаат.Имам поминато 10 пати до сега.🤣
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D